KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14366522
nr 1436 6522
Eric Pehap
(1912-1981)
Pastell, Eric Pehap (1912-1981), Signerad, daterad 1946, stadsmotiv, 28x38, yttermått inklusive ram: 41x50
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:03:20
1.500 kr
1.600 kr